Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet még kapni T-mobile-nál...

Lehet még kapni T-mobile-nál iphone 3gs-t?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem tudjátok, t-mobilenál lehet még kapni az iphone 3gs-t? A honlapon ugyan fent van, de azt írja már nem rendelhető.



2012. aug. 30. 12:25
 1/6 bp1985 ***** válasza:
Felhívod a t-mobile-t, és megkérdezed. Ilyen egyszerű. De azért a telefonért bűn azt a pénzt kiadni.
2012. aug. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szerintem egy huszas nem rossz érte. hasonló árkat androidos telefonoktól nem szarabb, sőt, szerintem egész használható.
2012. aug. 31. 01:03
 3/6 ncore83 válasza:
3GS zsenialis telefon, jobban szerettem, mint a 4-et. Nem tudom mennyibe kerulhet, szerintem meg lehet kapni.En csak ajanlani tudom.
2012. szept. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bp1985 ***** válasza:
Az egy dolog, hogy a telefon 20, de mennyi a havi díja... Számold ki.
2012. szept. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsónak: ugyanannyi, mint a mostani csomagomnak a telenornál, de 2x annyi a mobilnet benne. na mindegy, 3gs-t nem lehet már kapni, uh. marad az sgs2 vagy iphone4.
2012. szept. 9. 10:03
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Három kattintás volt, talán négy. :) Ahogy nézem, már a készülék listáról is levették...pár hónappal ezelőtt még fenn volt, csak ki volt írva mellé, h jelenleg nem kapható. Tehát új állapotban a T-mobile-nál már nem veszel. :)

2012. szept. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!