Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 vagy Iphone 4s?

Iphone 4 vagy Iphone 4s?

Figyelt kérdés
Tervezem, hogy nemsokára veszek egy Iphone-t. Sok véleményt hallottam, hogy ezért jobb ez, ezért jobb az. Kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is :)
2012. aug. 29. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
xD a 4s mindenben jobb , minden évben adnak ki iPhone -t , egy frissebb modelt , amit továbfejlesztettek. Jelengel a 4s a legújabb.Tehát ezálltal a legjobb iPhone -is.De én várnék még picit , a pletykák azt jósolják ,hogy az új iPhone-t szeptember 12 -én mutatják be (bár én remélem , hogy az iMac eventje lesz :D) Október végéig mindenképpen érkezik egy új iPhone. Én megvárnám.
2012. aug. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sony Xperia S. Mindegyiknél jobb és az ára is kedvezőbb.


Az iphonok sorba vannak mint a cölöp. A legújabb valamiben egy kicsit mindig jobb. Bár szerintem a sima négy már lerabolta a mobilpiac minden ötletét. Ezután már csak órajelet emeltek processzorban, több memóriát kapnak meg egy kicsit más lesz azért a ház, hogy nehogy ne kelljen új tokot, töltőt stb venni hozzá (jó a többiek se jobbak ilyen téren :P) Talán valami érdekes újdonság fog bekerülni a hamarosan megjelenő 5be. mondjuk az NFC.... nagyon izgalmas soha nem látott dolog. Ha szerencséjük van az 5S megjelenésére már lesz valami új ötlete valamelyik konkurensnek ami még nincs az iphoneba. Így fejlődhet ismét egy kicsit :)

2012. aug. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az Xperia S nem jobb, csak szólok...
2012. aug. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mindenképp az iPhone-nál szeretnék maradni. Most egy 3G-m van. Ezt is nagyon szeretem, csak ugye nem videóz, nem küld MMS-t, már a töltő is után gyártott, tehát valami újítás kéne.( 3 éves a teló) Igazából tetszik maga az egész telefon agya ezért maradnék ennél. Csak az a kérdés, hogy az az 50.000 forint különbség megéri-e az s-et, és nem jobb-e olcsóbban a sima 4. :) Válaszotokat még egyszer köszi.
2012. aug. 30. 10:49
 5/7 anonim ***** válasza:
első, csak azt felejtetted ki, hogy hamarabb lemerül a 4S, emellett a 4 is szinte minden olyan alkalmazással/játékkal megbírkózik, amivel a 4S is, talán 1-2 dolog kivétel, de el lehet rajta gondolkozni, hogy ez az 1-2 kivétel ér-e 20-25ezer Ft felárat...szerintem még az i4 is jó lesz 1 évig, neked kell kérdező eldöntened, hogy mennyire hajtod ki a telót.
2012. aug. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tény. Ha megszoktad és megszeretted az iPhonet maradj inkább. A 4 pedig tényelg elég egy jó időre még mindenre. Az aksi is jobban állja a sarat. Az 5 érkezése pedig várhatóan semmi újdonságot nem fog tartogatni szintén. Ahogy írtam a 4 be már minden belekerült amit a többiek készüléke is tud. Ezután már csak emelték az órajelet...stb. Szóval olyan nagyon komoly ugrást nem kapsz a 4S-től sem és várhatóan az 5-től sem.
2012. aug. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm segítségeteket, elgondolkozom rajta, hogy inkább a 4-et veszem :-)
2012. szept. 3. 20:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!