Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile webshop: mennyi idő...

T-mobile webshop: mennyi idő a jóváhagyás?

Figyelt kérdés

Tegnap este rendeltünk két új előfizetéses alcatel ot-995 telefont . 8 óra tájékán. Azt írták, hogy holnap (azaz ma)

Keresni fognak a jóváírással kapcsolatban 8-16óra között, de ma még nem kerestek. A rendelés állapota: Jóváhagyás alatt.

Nektek mennyi idő volt amég jóváírták?


2012. aug. 28. 15:05
 1/5 A kérdező kommentje:
és mikor hívtak?:O
2012. aug. 28. 15:46
 2/5 anonim ***** válasza:
Én direkt ezért nem online rendeltem mivel 4-5 nap amíg kihozzák mivel előbb leellenőriznek mindent rólad (van e csekk elmaradásod meg ilyesmik) ez akár 3-4 nap is lehet aztán ha minden ok akkor szállítják. Ez ha bementetek volna a T-Mobile-hoz max 30 perc lett volna. Úgyhogy kérdezd meg szüleidet, hogy van-e elmaradásuk, mert azt nem szeretik (ha jól emlékszem ti vagytok tegnapról is a tesók nem? volt egy olyan kérdés, hogy két alcatel ot-995-öt akartatok rendelni de külön külön kell vagy mi :D)
2012. aug. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem de már anyát hivták:D

csütörtök reggelre beszéltük.

2012. aug. 28. 18:54
 4/5 anonim válasza:

Úgy tűnik az Alcatel ot 995 telefonokat nagyon nehezükre esik kiszállítani. Én is rendeltem egyet, és azóta márr 3 féle időpont volt, hogy mikor szállítják ki, a legfrissebb, hogy a rendelés utáni 10. napon. :) Köszönjünk T-mobile!


De amúgy még mindig jobban megéri webshopban vásárolni (szerintem), mivel a törlesztésre rengeteg lehetőség van, és sokszor jóval olcsóbb, mint boltban megvéve.

2012. szept. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Utolsótól kérdezem! Neked már megérkezett a telefon??
2012. szept. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!