Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson live with...

Sony ericsson live with walkmann telefonon tudok gmailozni?

Figyelt kérdés

Van külön kis biszbasza ( nem tom mi a neve) a menüben közvetlen amivel tudok írni, meg chatelni is akár?

jah és skype?

köszönöm :)



2012. aug. 28. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, mindkettőnek van egy kis WIDGET-e amivel közvetlenül be tudsz lépni a programba.
2012. aug. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi, legalább a nevét is megtudtam :)

neked olyan van? esetleg mondanál róla annyit, mi az ami elszokott romlani, és mondjuk különösenb odakell figyelni?

2012. aug. 28. 14:13
 3/8 anonim válasza:

Igen gmail alkalmazás van rajta, amivel tudsz levelezni, de skype-ot külön le kell tölteni.

És nagyon jó telefon, nekem olyan van.

2012. aug. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

értem

skypot honnan fogom tudni letölteni?

mond neked mint internet milyen van rajta? mármint milyen sebességű stb? :)

2012. aug. 28. 15:02
 5/8 anonim válasza:

Skypot a telefonon lévő Play Áruházból tudsz letölteni, vagy az interneten letöltöd(beírod a böngészőbe hogy skype apk és ott belemész valamelyikbe és letöltöd, rámásolod a telefonodra és egy fájlkezelővel telepíted, a fájlkezelőt a play arúházból tudsz letölteni) a telefon 7,2 mbs-ra képes, de az internet sebessége függ a szolgáltatótól is.

Itt mindent elolvashatsz a telefonról:

[link]

2012. aug. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi

és ha a skyp oldaláról töltöm le

[link]

ezt találtam, csak megkell adni a szémot, és ingyenesen elvégzi?

jó lehet ez is szted? :)

köszi mégegyszer

2012. aug. 28. 22:06
 7/8 anonim válasza:
szerintem jó
2012. aug. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2012. aug. 29. 13:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!