Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történik ha kiüttetek egy...

Mi történik ha kiüttetek egy iphone3 telót?

Figyelt kérdés
Kaptam egy iphone3-as telót,és nem tudok rá tölteni ingyen semmit.Se zenét,se képeket,és még amik vannak is rajta zenék,azokat nem tudom csengőhangnak se beállítani.Ha kiüttetném,akkor ezek a problémák megszűnnének nem?Ja,és tudja-e valaki,hogy mennyiért ütnek ki egy iphone-t?
2012. aug. 28. 10:18
 1/7 bp1985 ***** válasza:
Én ingyen kiütöm neked, csak tedd ki a párkányra. Viccet félre téve. Nem kiütés (az a boxba van), hanem jb kell hozzá. Olvass utána, hogyan megy, és akkor magad is meg tudod otthon csinálni.
2012. aug. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Gugu Gabor ***** válasza:

Ingyen a gépeden lévő MP3 akat fel tudod rá tenni mint ahogy a képeket is


A gépedre kéne telepíteni itunes-t elöször abba huzod be a zenéket pld utána tudod szinkronizálni a telefonnal és feltölti őket.


[link]


Csengőhang beállítása valóban körülményes.. a verzió mnegtudod magadnak is csinálni, b verzio jailbreak után tudsz mp3-at beállítani csengőhangnak.


[link]



És egyéb kérdésekben:

[link]

2012. aug. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ha itunes-ról csinálom a dolgokat,akkor fizetős nem?és én nem szeretnék fizetni érte:)

2012. aug. 28. 11:12
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja,még annyit,h a gépemen lévő számokat sem tudom felrakni rá,mert csak a képek jönnek be a telóról.És még fényképet sem tudok rátenni gépről.
2012. aug. 28. 11:24
 5/7 Gugu Gabor ***** válasza:

Nem feltétlenül

Itunes megnyit szétnéz vannak fizetős dolgok és vannak ingyenessek.. a fizetős értelem szerűen fizetős az ingyenes az pedig ingyenes (ezeket az apple-től töltöd)

Viszont a "saját" mp3-aiddal azt csinálsz amit akarsz az nem fizetős.

Szóval van egy MP3ad otthon ezt betallózod az intunes nevezetű programba majd a telefonodra ez nem fizetős

2012. aug. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gugu Gabor ***** válasza:
Mint fent írtam használd az itunes nevezetű progit ez alma termék simán USB nem tudsz rámásolni semmit csak az itunes on keresztül
2012. aug. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kezdem érteni:)Köszi szépen.
2012. aug. 28. 12:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!