Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti tudtátok hogy megbűntették...

Anime666 kérdése:

Ti tudtátok hogy megbűntették a Samsung-ot 1 milliárd euróra, mert ellopta a WindowsPhone Operációs rendszerét?

Figyelt kérdés

Elég gáz mi ???

Azt még a Nokia a csődbe menő vállalat :P Szánalmas :DDD



2012. aug. 27. 11:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Erre gondolsz?

[link]


Az Apple volt, nem a Microsoft. Dollár és nem euró.

2012. aug. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
De, tudtuk. És én is úgy tudtam, ahogy az első válaszoló. A többi igaz.
2012. aug. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Jah , az apple volt xD , nem a nokia.
2012. aug. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

az a szánalmas, hogy el se olvasod, miről van szó, mielőtt kiírod a baromságaid

a tanyasi Pista bá is tudja, hogy az Apple meg a Samu között volt problem...

2012. aug. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%
igen, ahogy az első írja, és tényleg szánalmas. oké, én is iPhone használó vagyok, de nem azért vettem meg, mert az apple bebizonyította, hogy a samsung lopkodja az ötleteit...azzal, hogy ez is van, meg hogy kitiltogatnak régiókból samsung telefonokat, attól inkább vesz más egy sony-t, mint hogy apple terméket vegyen...ez csak egy semmibemenő vitázás...persze ez az 1 milliárd biztos jól jött most nekik...meg gusztustalan is, de én nem az apple embereit vettem meg, hanem a telefonjukat :D
2012. aug. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem nem az a szánalmas ,hogy perelnek. Inkább az a szánalmas , hogy a samsung mi mindent lopott. Ideje volt már ennek , nehogy már büntetlenül lopkodhassanak...
2012. aug. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

#6


Mivel jól megkenték a döntéshozókat, nem volt nagy diadal.

2012. aug. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
jósok zagyvaságot hordasz itt össze. 1 milliárd DOLLÁRRA, az APPLET, mert az IPHONE design-ját lopta el xD
2012. aug. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Oké, igazat adok valamilyen szinten az Apple-nek, mert néhány dizájnelemet tényleg lopott. De az mi, hogy levédetik a téglalap alakot lekerekített sarkkal? Meg egy csomó dolgot levédetnek, és ebből lesznek a perek, mert más gyártó felhasználja. Szerintem ez rohadt nagy gec*ség...
2012. aug. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
már rég lehetett tudni hogy egy fos a szabadalmi rendszer :D
2012. aug. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!