Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobiltelelefonjaid...

Milyen mobiltelelefonjaid voltak eddig? Melyiket szeretted, melyiket nem? Miért?

Figyelt kérdés

2012. aug. 27. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Sony Ericsson T610 (1nap után barnult a kijelző)

Sony Ericsson P800 (Nem tudom mi lett vele)

Sony Ericsson K300i (Megvan, és üzemel, de nincs világítása a kijelzőnek, mivel beázott az alaplap, donorokból összetákolva)

Sony Ericsson K750i (Imádtam, de ellopták)

Sony Ericsson K310i (Megvan, a mai napig kiválóan megy, annyira nem szerettem)

Sony Ericsson K750i (Ez már egy 2. szériás (nem tetszett annyira), megvan, nagyon kopott, és Joy beteg)

Motorola V3X (megvan, aksija 1 napos)

Sony Ericsson K800i (Megvan, de leharcolt, szintén Joy hibás)

Sony Ericsson Live with Walkman (Nyitott bl, custom ROM, jelenlegi mobilom)

Sony Ericsson T630 (Nosztalgia céljából vettem, mindig is szerettem volna egyet, kedvencem)


Kicsit hosszú a lista, és tele van Sonyval. :D

2012. aug. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 walk w1th mee ***** válasza:

Fapados nokia(Szeretteem)

Nokia 3110c(tökéletes volt akkoriban)

Lg gt405(Lassú volt..)

Lg optimus black(Jelenlegi,sok bug van benne de szeretem a nagy kijelzője miatt)

Nem túl hosszú a lista:)

2012. aug. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Siemens C25 - Legelső mobilom. Nagyon szerettem. Leejtettem és betört a kijelzője.

Siemens M35i - Az "elpusztíthatatlan" és valóban. Aksis lett nagyon hamar. Nem szerettem éppen ezért.

Siemens CF62 - A kagylómobil. Nagyon szerettem. "Tök menő volt" akkoriban :D. Valamint ez volt az első telefon amit magam vásároltam és nem úgy hagyta rám valamelyik rokonom. Egy szép napon nem ébredt fel többet.

Sony Ericson w200i - Ezután vásároltam egy használt SE-t. Ez volt az első nem Siemens készülékem. Még mindig tökéletesen működik. Szerettem. Jó kis telefon volt. Ez volt az utolsó hagyományos mobiltelefonom. Mivel édesanyám ma is gond nélkül használja, ha nem jön az okostelefon mizéria, be ezt használnám mint mobiltelefont a mai napig.


Nokia 5800 Xpress Music - Még mindig megvan. Remekül működik és tud mindent amire szükségem van, ezért egy remek beugró telefon ha az aktuális kedvenc haldoklik épen :). Ha munkám miatt nem kellett volna más rendszerre váltanom maradt volna ez a mai napig :).

HTC HD2 - Ennek a telefonnak valóban 9 élete van. Jelenleg ICS fut rajta, de ha stabil Jelly Bean lesz akkor majd ráteszem azt. A legjobban modolható telefon. Tesztelésre használom.


- Itt területet váltottam és lett egy Playbook tabletem ami mellé egy telefon is kellett tesztelni.


Blackberry 9500 - Nem volt rossz de a wifi hiánya miatt nem volt olyan jól használható mint a jó öreg Nokiám. Ezért eladtam közel másfélszeres áron mint amiért vettem. Próbának megtette.

Blackberry 9860 - Használtan vettem, nagyon leharcolva és meg is állapítottam, hogy a Blackberrynek nem megy ez az érintőképernyős buli. Ellopták :(

Blackberry 9900 - Viszont annál jobban megy nekik a qwerty. Jelenleg is ezt használom. Dolgozni kiváló.

2012. aug. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nokia 1616 (első "kezdő telefonként" kaptam)

Nokia 5130 Xpress music (szerettem, de beázott)

Nokia 500 (jelenlegi telefonom, amit tud azt tud.)

2012. aug. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem rengeteg van/volt, mert gyűjtöm őket :)

Pár darab:

Nokia 3410 (az első :D),3220, 3510i, 5310, 5800

Samsung X-490, G800, Omnia II, M610

Motorola U6, V235

Sony Ericsson W200, W300, K320, w600.

Ericsson T10s, A1018s

HTC BlueAngel, Wildfire

És még van egy pár.. :D

Van amit ismerősöktől kaptam ajándékba, de van amit én vettem használtan. :D

2012. aug. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én egy Nokia 5210-zel kezdtem, amilyen helyzetben csak lehetett megkínoztam. Hajítottam már le a negyedik emeletről puszta kíváncsiságból. Ma is működik, bár a hangerő gomb a burkolaton letört(aki tudja, hogy milyen ez a készülék az érti).

Ezután lett egy Motorola V300-zam. Igazából sosem volt semmi komoly baja mégis a legjobban utált telefonom. Valahogy az egész rendszer sz@rul működött, SMS-t írni kínszenvedés volt, és a fotókat is mindig elmosta, máig nem tudom miért. Ennek ellenére sokáig használtam, mára az aksija már teljesen tönkre van.

Aztán jött egy Nokia 6120 Classic, na ezt nagyon szerettem, pedig akkor olyanról, hogy Symbian még gőzöm sem volt. Pedig, ha akkor tudom amit most tudok... :(. Az egyetlen igazi hibája talán az elég nulla anyaghasználat és a könnyen lejövő hátlap. Sajnos elég hamar elhagytam.

És vettem helyette egy SonyEricsson Elm-et. Nem rossz darab, de egyesével tördelném le az ujjait annak, aki kitalálta az SE-nél ezt a fülhallgató/akkumulátor kimenetet, szvsz borzasztó és könnyen sérül. Viszont szerettem relatíve jó kamerát és a hozzá való dedikált gombot, a szép kijelzőt, az igen masszív összeszerelést és az "úriemberes" formát. Jelenleg nagypapám használja, de sokszor visszasírom, mert szerettem.

Utána jött a nagy költekezés, pár hónapon belül három mobilkommunikációs készülék: Kezdetnek egy Asus eee Pad Transformer (sajnos pixelhibás lett), egy HTC Sensation XE és végül egy T-mobile Move, amit bárhova merek cipelni, mivel erős 6500 forintomba került. Ez utóbbinak kismillió hibája van, de mégis elnézem neki. Az XE-t nagyon szeretem, bár a Beats fülest hagytam a sunyiba és egy Sennheiser CX500-zal használom, ezzel már igen komoly hangzása van.

2012. aug. 27. 20:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!