Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia P vélemények?...

Sony Xperia P vélemények? Esetleg valakinek van már? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik és elég sok mindent tud ha jól láttam, az ára is nagyon kedvező. Megéri beruházni rá vagy van másik hasonló árfekvésű mobil ami jobban megérné? És ha van melyik az? Mindenképp T-mobilos kell a család miatt. Légyszi segítsetek nem nagyon értek hozzá!

2012. aug. 27. 08:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Tárgytalan sajnos, most látom csak hogy 16000 Ft a havidíja. :(
2012. aug. 27. 08:59
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van a T-Mobilenál mondjuk Xperia U, vagy sola (utóbbit kétlem), akkor inkább azokat vedd meg, mert a hardver gyakorlatilag ugyanaz, csak ezekben 512 MB RAM van, és kisebb a kijelzőjük (igen, az 512 MB RAM is untig elég, és ezekre is lesz ICS).
2012. aug. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, az a baj hogy az is túl drága. Csak akkor szoktam mobilokra ránézni ha a régi meghal, azt gondoltam csak harmincezer mint a reklámban. Gondoltam a nagy versenyben lement az áruk. Igazából 30-40 ezernél nem akarok többet rákölteni. nem is tudnék. :(
2012. aug. 27. 16:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor nézelődj a Huawei modelljei között, vagy esetleg régebbi Xperiáknál, ill. az Alcatel kínálatánál, azok is jó telefonok. :)
2012. aug. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi az lesz.
2012. aug. 31. 22:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!