Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vásároltam egy Motorola defy...

Mablung kérdése:

Vásároltam egy Motorola defy +-t (Andr.2.34-6x). Hogy lehetne az oprendszert 4. 0x-ra cserélni, vagy frissíteni?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm ajánlotta, hogy inkább a cyanogenModok egyikét töltsem le, az egyszerűbb. De nem igazán értem, hogy ez mit jelent a gyakorlatban... -Ha emellett döntök, akkor app szempontból a telefonom most 4.0x lesz, vagy csak úgy fog kinézni, (ami nem igazán érdekel) de tkp. marad Gingerbread-es?

Kérlek, minél részletesebben írjátok le, hogy lehetne megoldani a frissítést egyedül, otthonról, mert mindenképpen nekem kellene végrehajanom a "műtétet".



2012. aug. 27. 01:14
 1/2 anonim ***** válasza:
4.0 még nincs normális. Ezt tedd fel: [link]
2012. aug. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Igen lehet rakni az általad felhozott romok(cyanogenmod)egyikét.Hogy ne keljen minnél többször leirjam csak ennyit irok hogy CM. Több féle CM van. Van most CM10 (jellybean 4.1) de ez még nem ajánlatos mert még nincs annyira készen, van CM9 (Ice Cream Sandwich 4.0) ez nem rossz bár vannak hibái amik orvosolható és van a CM7(gingerbread 2.3.6) számos felhasználók szerint ez a legjobb. De ez jobban leirja neked és több információ van itt: [link]
2012. aug. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!