Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mmelyik játékok a...

Szerintetek mmelyik játékok a legjobban Androidra?

Figyelt kérdés
És tapasztaltatok már olyat, amire azt mondjátok, hogy soha többé, sőt, utána se?

2012. aug. 26. 18:53
 1/9 kisvuk29 ***** válasza:

Én nagyon jónak a Gangstar Rio-t tartottam csak annak 2GB kell SD-n.

Ami nem jött nagyon át az a Max Payne Mobil.Elég fura volt.Főleg a grafika.

2012. aug. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy milyen telód van, vagy tábla géped van e :D Nekem tetszett gta3, maxpayne, counter stike, pes12, minecraft pocket edition (nem a demo) asphalt 6-7
2012. aug. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
SE Xperia Neo V; és nem tudok fizetőset venni.
2012. aug. 27. 19:56
 4/9 anonim ***** válasza:
gta3 nalam mindent visz. tudom hogy nem a legjobb de szemelyes kedvenc. meg a fizetos minecraft se rossz.
2012. aug. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Random mahjong. Aztán van az is amiben a golyót kell beterelni a megfelelő lyukba az egész szórakoztató ha nagyon nem tudok mit kezdeni magammal és csak a telóm van nálam.


Amit soha többé: FPS/TPS. Komolyan ki az aki élvezni képes? Bár lehet csak nagyon elkényelmesedtem a gép előtt de nem.

2012. aug. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
ha ingyen szeretnél játékokat meg programokat letölteni akkor az applanet.net-et ajánlom androidra csak néha azt írja ki hogy connect error de működik (amúgy meg a trial x is jó játék vagy valami hasonlo.)
2012. aug. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
látom az applanet.net-et az FBI lezárta.
2012. szept. 6. 21:40
 8/9 anonim válasza:
Akkor azért írja ki folyamatosan hogy nem lehet csatlakozni.
2012. szept. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
getapk.co (NEM .COM)
2012. szept. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!