Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gáz lenne, ha visszatérnék a...

Gáz lenne, ha visszatérnék a Nokia 3410-re?

Figyelt kérdés
Van modernebb, érintős telefonom is, csak valahogy szerintem tök retrós lenne 3410-zel szaladgálni. Nem? Vagy, csak addig menő, amíg így neten sírjuk vissza a mémekkel és egyebekkel?
2012. aug. 26. 13:11
 1/6 A kérdező kommentje:
3310-et akartam írni!!! :)
2012. aug. 26. 13:12
 2/6 anonim ***** válasza:

Szóval az a kérdés, hogy retró lenne-e, vagy ciki?

Attól függ, kit kérdezel. Szerintem a lakosság 10%-a szerint ciki, 10%-a szerint retró cool, a maradék 80% pedig magasról #&@-ná.

:)

2012. aug. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem , de nem árt ha tudod hogy az akkuja nem tart sokat , 3 nap alatt lemerül úgy hogy hozzá sem érsz, onnan tudod ezt mert ez a faterom tartalék telefonja ! :)
2012. aug. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Keresztanyámnak van 3410ese és mindig megmosolyogtat, meg jó látni, ahogy feszít vele. Mindig cukkolják a munkatársai, hogy vegyen már újat, de ők nem tudják, hogy a fiatalabbak ölni tudnának egy olyanért. :D
2012. aug. 26. 13:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy 5800-ám, de suliba pár haverral kitaláltuk, hogy egy napra bejövünk régi retro telókkal. Hülyülni tényleg jó volt vele, viszont reggel a vonaton hiányoltam a netezést, a suliba a kamerát akartam használni.. Szóval ha már hozzászoktál a mostani telefonodhoz, nem tudod majd huzamosabb ideig használni.
2012. aug. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne ciki. Én is többször használom a 3410-esemet mint az okosat, mert amire kell egy telefon az meg van benne. A 3310-es majdnem ugyanazt tudja. Szóval ha vissza szeretnél térni erre, ne foglalkozz hogy ki mit mond rá, 10 év múlva a mostani okosok is elavultak lesznek. Az akkuja rettentő sokáig bírja alapból ezeknek a Nokiáknak, ha pedig sokszor kell tölteni veszel bele vadiújat a vaterán.
2014. jún. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!