Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia playre van, vagy nincs...

Xperia playre van, vagy nincs az új android?

Figyelt kérdés

Valahol azt olvastam mégse lesz de láttam videót amin a 4. -ost hasonlítják össze a régivel.

Ha nincs akkor mi a legújabb verzió amire majd frissíthetem.

(Nem vagyok annyira otthon a témában,tehát lehet,hogy félre néztem valamit és nem 4. hanem 4.akármi.


2012. aug. 26. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Ami téged érdekel, az a 4.0.4

Hivatalosan csak béta ROM jött ki rá, és ez kb végleges. Gyárilag 2.3.4-ig frissül.

2012. aug. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi,de mit jelent az ,hogy gyárilag.Miben más az ahogy így kell frissíteni.(Még nem volt buherálva.)
2012. aug. 26. 12:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy míg hivatalosan nem jön rá a 4.0, Te rá tudod rakni otthon, de elég bonyolult feladat, szerintem olvass utána. Garanciád elveszik ilyenkor.
2012. aug. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!