Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen mobilt vegyek?

Szerintetek milyen mobilt vegyek?

Figyelt kérdés

A közeljövőben szeretném lecserélni a Nokia 5800-mat egy okosabb telefonra. Igények:

- android

- kamera min. 8 mpx

- szép, éles kijelző, mivel filmnézésre használnám elsősorban (telefonálás mellett persze)

- memória bővíthetőség (vagy eleve nagy memória), wifi

- aksi min 1-1,5 napot bírjon

- kb 100e-t szánnék rá.

Eddig ezeket nézegettem: SE Arc S, HTC One S, HTC Sensation XE.

Az új sony xperiák nem tetszenek a samsungok meg állítólag nem olyan jók úgyhogy ezeket kerülöm.

Előre is kösz a segítséget!



2012. aug. 24. 18:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
az újabb Xperiák (Go, miro) sem tetszenek? (bár azok közt csak 5 Mp-es van)
2012. aug. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 kohjack ***** válasza:
5800-t mennyiért adnád el? :)
2012. aug. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sony Xperia S. Olcsóbb, mint a One S, és jobb is.
2012. aug. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#1 tetszenek, csak azt nem írtam, hogy viszonylag nagyobb méretű kijelzőset szeretnék.

#2 igazából még nem gondolkodtam rajta. Olyan 15-20e körülit biztos kérnék. kártyafügg., doboz, tok, kb mindene megvan. Ha még így is érdekel írj privátot, alkudhatunk :) Kevesebbért nem akarom eladni, mert nem éri meg nekem. akkor már inkább megtartom tartaléknak.

2012. aug. 24. 19:08
 5/13 anonim ***** válasza:
hát énnekem egyébként pont az xperiák (S, P, U) jönnek be kinézetre és ezeknek legalábbis a P-nek és az S-nek nagyobb is a kijelzője. (4 és 4,3")
2012. aug. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#3 az a gond, hogy ezek az új xperiák nem jönnek be. amúgy jó telefon csak szerintem csúnya. meg az a "gumírozott" hátlap borzasztó.
2012. aug. 24. 19:12
 7/13 anonim ***** válasza:

amúgy előbb is az első voltam meg most is!

és nekem meg pont a gumírozott hátlap tetszik.

de majd lesz még Xperia idén azok lehet bejönnek majd...

pl.:

Xperia J

Xperia T (mint)

Xperia Ion

2012. aug. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
az ion 12mp-es, 4,55 colos...
2012. aug. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#3 vagyok,

A Samsung Galaxy S II-nek is most nagyon megy lefele az ára, érdemes azt is megnézned! De az új Xperiák is most fognak megjelenni, én is azok közül fogok választani.

2012. aug. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem Galaxy S2-t vegyél. Szerintem az S3-ért annyival többet fizetni nem éri meg. Nincs olyan sok újítás amiért érdemes lenne leváltani a Samsung tavalyi csúcsmodeljét. Az S2 jelenleg is a csúcskategóriás telefonokhoz tartozik, és állítólag szeptember/október környékén jön rá a Jelly Bean.
2012. aug. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!