Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Probléma Galaxy Gio-val. (? )

Probléma Galaxy Gio-val. (? )

Figyelt kérdés

2 kérdésem lenne:

1. Nem tudom használni a Gio-mat USB téren. Hiába csatlakoztatom a géphez. Vagy kell hozzá valami stúdió?

2. Hogy lehet visszaállítani az operációs rendszert?


2012. aug. 23. 16:35
 1/1 anonim ***** válasza:

1.miután csatlakoztatod géphez,ha kiír valamit telón,fogadd el.Ha nem is észleli,az szerintem a gép hibája,de próbáld állítgatni a telón az usb hibakeresés,valamint töltsd le a samsung Kiest (samsung weboldaláról)

2.Ha factory resetre gondolsz,akkor azt megteheted a beállításokban a "Mentés és visszaállítás menüben,vagy kikapcsolod a telót,és recovery módba kapcsolod be.Ezt nem tudom pontosan hogy van Gio-nál,de próbálgasd úgy,h (folyamatosan) nyomod a hangerő le gonbot,hangerő le+home gomb,hangerő fel,hangerő fel+home és így nyomd meg közbe a bekapcsoló gombot..fontos hogy végig nyomd őket,és ha sikerül bemenny a recovery módba,azt észreveszed,ott a hangerő gombokkal tudod kiválasztani,hogy mit akarsz tenni,és azt hiszem a home gomb az "OK". Ha nem sikerül,írj üzit és írd le részletesen a problémát,hátha tudok segíteni!

2012. aug. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!