Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen telót vegyek?

Szerintetek milyen telót vegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni hogy milyen márkájú okostelót vegyek magamnak. Barátnőm Samsungot mondott de nem szeretnék túl drágát de mégis olyat ami jó és van mondjuk előlapi kamerája. Ti milyeneket ajánlotok?:)
2012. aug. 22. 23:42
 1/8 anonim válasza:
Sony Ericsson Live with Walkman. Közepes ár, magas teljesítmény, előlapi kamera, minden tud amit tudnia kell. Nekem régóta olyan van már, sőt több ismerősömnek is, nekik is bevált.
2012. aug. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
galaxy mini 2,jo kis keszulek es kijavittotak a hibakat amit az elodjebe elrontottak.
2012. aug. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen megnéztem mind a kettőt de nekem a sony ericsson live bejött nagyon :) a billentyűzetéről tudnál mondani valamit tehát hogy nehéz használni vagy valami mert láttam hogy nem qwertz vagy qwerty billyentyűzete van :)
2012. aug. 23. 00:46
 4/8 anonim ***** válasza:

Milyen árban?

90ezerért Xperia P

70ezerért Xperia Sola

50ezerért Alcatel OT-995

40-45ezerért Live with Walkman

Ezalatt meg Huawei y200.

Amúgy aminek nincs qwerty bill.zete, annak szoftveres bill.zete van.

2012. aug. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszii a segítséget :) mondjuk az alcatel OT-955 is jó :) és ha mondjuk összehasonlítom a sony ericsson live-ot az alcatel OT-955tel tudásban sok különbség van?:)
2012. aug. 23. 01:09
 6/8 anonim válasza:
Az Alcatelt nem ismerem, de az enyém nagyon gyorsan kezel mindent, 1 Ghz-es processzor van benne (bár ez önmagában nem sokat mond), ha nem használom semmire, akár egy hétig is el van töltés nélkül, használat közben, ha játszok 6-7 óra volt a legtöbb. Van benne minden, Wi-Fi, Bluetooth, 3G, amit akarsz. A billentyűzetét azért nem láttad, mert nincs neki. Érintőkijelzős, mivel nagy a felbontása meg a képátmérője, ezért könnyű nyomkodni a billentyűzetet, akkor jelenik meg, ha szükség van rá, a menükben pedig érintéssel navigálsz.
2012. aug. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A Live egy miniegér az OT995 pedig egy nagy tepsi.

Melyiket díjazod jobban.

A live kompakt tehát jó olyan dolgokat csinálni vele amihez nem számít a kijelzőméret (zenehallgatás, telefonálás, üzenetek küldözgetése esetleg) az OT-vel jobb olyan dolgokat csinálni amihez a képernyőt kell bámulni (neten barangolás, játszódás, olvasgatás, emailezés (na jó az ezen is szívás ha az asztali géphez szoktál :P))


Nah, remélem érted a különbséget. Árban nem akkora a különbség. Mindegyik ugyanolyan jól futtatja az androidját. Válaszd amelyik neked megfelelőbb.

2012. aug. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséget :DD
2012. aug. 23. 16:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!