Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilról net? Ti mennyit...

Mobilról net? Ti mennyit használtok?

Figyelt kérdés

Szeretnék mobilomra internetet rendelni a csomagomhoz, de nem tudom, mekkora adatforgalomra lehet számítani. Vegyes használat lenne, ezért kérdezem tőletek...

Ti időben kb mennyit neteztek egy nap? Milyen appokat, oldalakat használtok? Mekkora adatcsomagban vagytok, és kb mennyit használtok el belőle egy hónap alatt?


2012. aug. 22. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Én az Facebook-hoz, weboldalakhoz és a Google Play-hez használom. Kb. fél órát egy nap. Ezt is Wi-Fi-vel.
2012. aug. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én kimondottan a szolgáltatók által adott mobilnetre vagyok kíváncsi, nem a wifire.
2012. aug. 22. 22:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Itthon csak Wifit használok, itt úgy havi 2GB megy el. Ha nem vagyok itthon, akkor kb napi 2 óra netezéssel (fb, e-mail, hírek, GYK) 10 napig nem lassítanak. (100Mb-os Klikk szolgáltatást használok)
2012. aug. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!