Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4S, Sony Xperia S?

IPhone 4S, Sony Xperia S?

Figyelt kérdés
az xperia s sokkal jobb mégis sokkal olcsóbb. miért?
2012. aug. 22. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
az iPhone 4s sokkal jobb :)
2012. aug. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Xperia s jobb, mert 12 mp kamera, két mag 1,5 Ghz, 1 GB RAM. És mégis sokkal drágább.
2012. aug. 22. 11:11
 3/7 anonim ***** válasza:

ez megint egy alapvető hülye kérdés, arra, hogy háborút szítsunk. azért, mert valami 12 megapixeles kamerával másik meg 8 megapixelessel van szerelve, nem biztos, hogy a nagyobb megapixeles a jobb...és az erősebb vas is csak azt eredményezi, hogy többet fogyaszt a telefon, minek kéne az iOS-nek erősebb proci, ha simán elboldogul azzal is. Ram is olyan, hogy az iOS nem használ teljes multitasking-ot, így nem használja a Ramot a sok háttérben futó alkalmazás.

Amúgy azért olcsóbb, mert az Apple drágán adja a cuccait, nekem i4-em van, de ha lecserélném, valószínű inkább Xperia S-re cserélném, de mégse nyújt nekem akkora előnyt az az erősebb hardver, hogy cseréljek, i4 is mindent visz, mégis csak egy 1 magos procija van...

2012. aug. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Xperia jobb, de a legjobb az S3!
2012. aug. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

figyelj , iPhone 4 - 5MP kamera

Sony Xperia P - 8MP kamera

nekem 4 van , és egyik családtagomnak pedig P

az iPhone sokkal szebb képeket készít... ha a kameráról van szó , a többit pedig leírták már előttem miért is jobb.

2012. aug. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
xperia s nél nincs jobb telefon, ezen kár vitázni :)
2012. aug. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Jakcsi ***** válasza:

Nem a megapixelen múlik elsősorban a kép minősége hanem az objektív méretétől, hogy mennyi fény tud belemenni.

Amúgy én is a sonyt venném de csak azért mert több fantázia van benne.

2012. aug. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!