Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy samsung Galaxy Spica...

Van egy samsung Galaxy Spica telefonom. Kérdezhetek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 21. 12:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Most kaptam.Előtte csak gagyi telefonjaim voltak,se fényképezőgép,bluetooth...meg ilyenek..Nekem csak annyira kell,hogy felvegyem ha hívnak,vagy én hívja valakit és kész.Látom ,hogy van olyan lehetőség,hogy wifi.Ez azt jelenti ha van akkor ingyen van az internet?Facebook meg e-mailezés,meg Gyakori kérdések......És ezt ,hogy kell beálltani,hogy az legyen,vagyis ne fizetős.Vagy hülyeséget hordok össze???Ha valaki segítene megköszönném!!!Bármilyen infó érdekel a telefonról!Nehogy nyomogassam itt ész nélkül és majd jön a sárga csekk.....Lehet most ebben a "világban"teljesen hülyének nézik az embert de nekem ez nagyon érthetetlen.
2012. aug. 21. 12:56
 2/5 anonim válasza:
a beállításoknál van olyan, hogy vezeték nélküli hálózatok. ott bekapcsolod a wi-fi-t és ha van a közelben, akkor tudsz rá csatlakozni. máris tudsz internetezni és ingyen van.
2012. aug. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,akkor akkor megkeresem!!!!
2012. aug. 21. 13:00
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]



És ha vennék egy ilyet ,ezt is lehet használni?

2012. aug. 21. 13:37
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]

Vagy ilyet?

2012. aug. 21. 13:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!