Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace háttérkép? :/

Samsung Galaxy Ace háttérkép? :/

Figyelt kérdés

Szóval valamin nagyon "ügyködtem" nem rég a telefonomon, és a végén sikerült elég szépen elállítanom, és sajnos még mindig nem tudom hogyan kell vissza állítani. :$ :D

Szóval,(ez egy hülye példa lesz, bocsi :D) ugye alapból a háttérkép lapozható, tehát például bal sarokban egy virág, jobb sarokban egy fa, és ahogy lapozom az oldalakat úgy egyre "közelebb érek" a fához, míg végül a fa lesz háttérkép. :D

Na, tulajdonképpen ezt állítottam el...most hiába lapozgatok ugyanúgy a virágot mutatja minden oldalon. :(

De így nekem nem tetszik. Amikor beállítom a háttérképet akkor "kipipálom" mellette a scrollable (görgethető) opciót, de ez ugye nem segít a problémán, ugyanolyan sz@r. :S Már megőrülök tőle.

Kérlek segítsetek!!!

Válaszokat köszönöm!


2012. aug. 21. 11:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!