Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik, hogy ilyen olcsó?

Létezik, hogy ilyen olcsó?

Figyelt kérdés

Elég hiteles hírdetésnek tűnik, de ez akkor is sántít! Mi lehet vele a baj, hogy ennyire olcsó?

[link]



2012. aug. 20. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez klón. De azért utánajárhatsz.
2012. aug. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha ez a 2 hónapos hirdetés még élő, helyből nem venném meg.

Hogy clóne az biztos, de ha még az lenne, akkor oké, de hogy funkcióban is sántit, az bizonyosra vehető.

De ne legyen igazam..

2012. aug. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem klón, de ha esetleg nem is lenne az, akkor lopott, vagy letiltott, vagy valami más komoly baja van.De egyelőre maradjunk a klónnál, az legalább működik annyira, amennyire, csak egy forintot sem ér, nem hogy ötvenezret.
2012. aug. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem clone, mert ugyebár benne van a siri, és jelzett egy szoftverfrissírtést is!
2012. aug. 20. 10:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem is klón, valami baja van, ne vedd meg.
2012. aug. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem klón, akkor lopott, letiltott, stb.Gondolom nem véletlen, hogy sim kártya sincs benne...
2012. aug. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen a sim nekem is feltűnt! Egyéblént nem akartam megvenni, de azért köszi a figyelmeztetést! :)
2012. aug. 20. 19:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!