Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom megnézni hogy...

Hogyan tudom megnézni hogy lopott-e a telefon amit vettem?

Figyelt kérdés
esetleg imei szám alapján?

2012. aug. 19. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
www.lopotttelefon.hu (:
2012. aug. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első körben csináld azt, hogy megnézed, a telefon akkumulátora alatt lévő IMEI sorozatszámot. Aztán bekapcsolod a telefont, beírod, hogy *#06#, és megnézed, hogy a hátlap alatt lévő szám megegyezik-e a telefon képernyőjén megjelenő számokkal. Ha eltér a kettő, akkor valószínüleg lopott.
2012. aug. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
megnéztem a lopott telefon.hu-n.ott elvileg nem adott ki semmit.ennyi lehetőségem van megnézni?
2012. aug. 20. 07:28
 4/5 xperialaci ***** válasza:
ha nokia hamisítvány vedd ki az aksit és van rajta egy matrica.nézd a mtricát és ahogy forgatod a nokia felírat körül kis pöttyök vannak akkor jó de ha nem akkor men.
2012. aug. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez nem ér semmit egyik sem,nagy lutri ha valaki vesz kéz alól telefont?
2021. febr. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!