Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nincs elérhető wifi...

Miért nincs elérhető wifi hálózat amikor mindig volt?

Figyelt kérdés
mindig is volt elérhető wifi.h a telefonomon.a laptopra csatlakoztattam mindig vagy is valami " linksys " nevűre.új telefont kaptam úgy kb 3 hete ( Samsing Galaxy S 2 ).és már vagy 1 hete nincs elérhető wifi hálózat a telefonomon, ez a " linksys " nevű volt mindig jelszó nélküli,de most már az is kér WPA/WPA2 segítségével van biztosítva.(bocsi ha bár mit is rosszul neveztem meg).hogy lehet megcsinálni,hogy megint legyen rajta wifi?

2012. aug. 19. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A "linksys" a Te hálózatod vagy a szomszédé? Ha az utóbbi, akkor gondolom rájött, hogy lopod a netet, ezért levédte jelszóval. Vegyél egy wifi routert Te is és akkor újra lesz használható hálózatod.
2012. aug. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A Linksys az egy router márka csak gondolom a szomszéd akitől loptad a netet nem nevezte át hanem hagyta a gyárin. És jelszót meg valószínűleg azért rakott rá mivel rájött hogy te és még a körülötte lakó emberek lopják a netjét.
2012. aug. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
netet loptál -.-"""""
2012. aug. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem lopta csak használta, van közte egy kis különbség , csak kézzel fogható dolgot lehet ellopni !
2012. aug. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 P.O.C. ***** válasza:
Ha nyílt Wi-Fi -re csatlakozik valaki az nem lopás, a felhasználó nem tudhatja, hogy a szomszéd pláza Wi-Fi -jére vagy magán Wi-Fi -re csatlakozik. Ha viszont a hálózat titkosított és azt töri fel, az az akkor már simán lopás.
2012. aug. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem!!!ez a mink lehet,mivel azóta van nyílt wifi hálózat mióta a T-home-nál vagyunk,december óta.(akkor költöztünk ide.eddig 3x nem volt internetünk( véletlenül lekapcsolták,meg a kutya szét rágta a fő kábelt,meg még volt valami.)telefonon kértünk segítséget és ők is említette valami routert egyszer(vagy hogy kell írni : ))) )
2012. aug. 21. 01:59
 7/9 A kérdező kommentje:
meg csak a mi házunkban volt elérhető ez,ha kiléptem a bejárati ajtón már nem is volt internet a telefonon
2012. aug. 21. 02:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha a T-Home adta a wifis cuccot akkor jelszó is van rajta. Ők mindig úgy adják hogy van rajta jelszó és mellesleg az SSID-je nem linksys. Amúgy meg jó nagy kutyátok lehet ha eléri azt a bizonyos "fő" kábelt.
2012. aug. 21. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Biztos,hogy nem "loptam" el másnak az internetét,mert az egész ház 60-80 évesekkel van tele,meg nem is laknak itt sokan.Meg ha bele gondolok csak azóta van wifi a telefonomon mióta berakattuk a nettet .: ))..hát..egy 2 hónapos kutya volt ráadásul törpe uszkár(van még egy,de ő nem rágcsál és közép uszkár.)mellesleg ezek a t-home-osok le dobják a földre a kábeleket,szóval nem a kutyát hibáztatom.
2012. aug. 22. 22:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!