Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez mitől lehet? A telefonom...

Ez mitől lehet? A telefonom hibálya? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
A Google Playról szoktam le tölteni alkalmazásokat/játékokat és sajnos alapból a telefon memóriájába menti..de meg figyeltem ,hogy egy idő után mint ha a memória magától fogyna. Előszőr csak azt hittem ,hogy biztos csak rosszúl emlékszem. Aztán ki próbáltam ,hogy törőltem egy csomó játékot és fel írtam ,hogy 54mb szabad hely van..aztán este meg néztem és már csak 44mb volt ,pedig nem töltöttem le semmit..ez mitől lehet?

2012. aug. 19. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Én nem tudom mi az a google play, te meg nem ismered a helyesírási szabályokat. Van ez így.
2012. aug. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó. És nem kötekedésből mondom ,de a kérdésemben szerepelt valahol az ,hogy hogyan tudok írni? Mert szerintem nem. Akkor ne válaszolj arra ,amit nem kérdeztem. Köszi...
2012. aug. 19. 22:10
 3/6 A kérdező kommentje:
Am. Ha avval a LYA val van gondod ,azt nem úgy akartam. JA. Ha így jobb. Csak ez a bátyám fel használója és ide írtam ki ,mert a telefon is az övé. Oda adta játszani és észre vettem ezt. És lehet ,hogy majd azt hiszi ,hogy miattam volt..
2012. aug. 19. 22:32
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
És ezért nem is tudsz helyesen írni. ÁÁÁÁááá headshot!
2012. aug. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bp1985 ***** válasza:
Nem avval, hanem aZZal. Mondjuk frissítések is foglalnak helyet???
2012. aug. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A beállításoknál az alkalmazások kezelése menüpont alatt helyezd át a programokat a mem. kártyára.
2012. aug. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!