Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidra (4.1.1) tudnátok fm...

Androidra (4.1.1) tudnátok fm rádió lejátszót ajánlani?

Figyelt kérdés

Nem internetes/streamelós programra gondolok, hanem fülhalgató antennásra! ;)


Ui.: Most olvastam egy korábbi kérdést a témaban,amire használható válasz nem érkezett. Mielőtt egy jólinformált v.ki tájékoztatna; nincs rádió a telefonomon! :D



2012. aug. 19. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha hardveresen nincs benne fm rádió akkor azt sehogy nem fogod tudni megoldani. Ez egy ugyan olyan hardver elem mint a wifi vagy a gps. Ha nincs akkor nincs.

1-2 készülék esetében olvastam, hogy van benne rádió csak letiltották benne valami miatt és az "okosok" már dolgoznak arra, hogy lehet feloldani a tiltás, de ennyiben ki is merültek a dolgok. Aztán, hogy igazak voltak-e azt nem tudom.

2012. aug. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát az gáz!

Galxy Nexus, eszembe se jutott volna, hogy egy ilyen filléres vacakon spórolnak.

2012. aug. 19. 18:54
 3/3 anonim válasza:
mx player
2012. aug. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!