Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Asha 305 mobiltelefonon...

Nokia Asha 305 mobiltelefonon van wifi?

Figyelt kérdés
Interneten néztem és ott azt írták hogy nincsen rajta ,de üzletben azt mondták hogy van, ezért is vettem meg- itthon bementem az internetbe ( a telefonon ) és kerestem a wifi hálózatokat stb. de nem találtam semmit, megpróbáltam csak simán fellépni facebookra, de nem engedte. Elküldtem olyan sms-t hogy 3 hónapig ingyen internetezhetek a telefonomon, jött a visszajelzés, h ezt kell beírni a visszajelzéshez h elfogadom, vissza is küldtem, de már nem küldtek utána üzenetet, azt hittem már kész is van, és rányomtam az internetre, kerestem a facebookot, SEMMI! ... telenoros teló, djuce-os SIM kártyás és 20 as szám... a SIM kártya miatt nem tudok rajta netezni vajon vagy miért? Válaszotokat előre is köszönöm.

2012. aug. 18. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Wifi nincs benne. A mobilnetet meg érdeklődd meg, menj be egy telenorba. De ha az eladó azt mondta, neked, hogy van benne wifi, akkor félretájékoztatott. Szerintem vidd vissza a a telefont is.
2012. aug. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ha megrendelem a telenortól azt az internet csomagot amivel (elvileg) korlátlanul internetezhetek,, ahhoz sem kell wifi igaz? Mert akkor csak megrendelem ezt a csomagot és kész...
2012. aug. 19. 12:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Mobilnethez nem kell wifi, akkor tudsz netezni, de havidíj ellenében.
2012. aug. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!