Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem jó a 0. facebookom?

Miért nem jó a 0. facebookom?

Figyelt kérdés
Eddig nem vett le pénzt, normálisan működött. 30-as vagyok, 2000 FT felett van az egyenlegem, jah és t-mobilos vok! Miért szedi le a zsét???

2012. aug. 17. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a 0.facebook vonná le pénzed. Esetleg véletlenül adatforgalmat generálna akkor automatikusan Go!NapiNet jegyre fizetnél elő ami 195 Ft egy napra és 10mb-t használhatsz. Erről smsben értesítenek.

Tessék itt a két link.

[link]

[link]

2012. aug. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát engem se nem értesítenek, meg semmi, és napi jegyet sem fogok venni, mert eddig ment a 0.face most meg szedi a pénzt
2012. aug. 19. 19:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg váltottál okostelefonra? Azoknak mindig van háttérben adatforgalma. facebook alkalmazást használsz? Csak opera mini böngészőből díjmentes a 0.facebook.com
2012. aug. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem! Sajnos az én telefonom buta :D
2012. aug. 21. 16:03
 5/6 kisvuk29 ***** válasza:

Bocs az off-ért,de akkor 30-as vagy t-mobilos vagy? :D

Egyébként próbáld meg úgy,hogy benézel egy t-mobil üzletbe.

2012. aug. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen az vagyok, 30 as és t-mobilos... nem értem miért számláz, tegnap újrapróbáltam, hátha nem, de megint levette a pénzt
2012. aug. 24. 10:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!