Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefon, segítenél?

Okostelefon, segítenél?

Figyelt kérdés

Most vettem életembe először okostelefont, és van pár dolog amihez nagyon nem értek. Pl a Wifi az a nethez kell gondolom, tehát csak akkor tudok netezni, ha be van kapcsolva?

Ill. nokia lumia 610-et vettem, ami windows phone alapú, és ha csinálok képet a telóval akkor ugye azt nem pakolja fel automatikusan valami webhelyre?

Amúgy már kicsit megbántam, hogy nem androidos-t vettem csak rábeszélt a telefonos ügyintéző, kicsit rossz, hogy nem lehet bluetooth-t használni, meg ez a zune alkalmazás amivel a gépre lehet fel, és a telefonra rátölteni dalokat, képeket stb. ez biztonságos?

Előre is köszi a válaszokat! :)


2012. aug. 16. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:

A WiFi maga a net, amit egy router szolgáltat. Nyilván csak akkor tudsz WiFi-t használni, ha 1: be van kapcsolva a wifid, 2: van a közelben wifi hálózat 2/b: és azon nincs jelszó (vagy tudod azt). Nem szükséges a mobilnet használatához, általában az külön bekapcsolható (vagy alapból fut).Hát, nem tudom hogy WP7-nél feltölti-e, de szerintem nem, max a Zune-ba, de ahhoz csak te férsz hozzá.


Igen, a Zune biztonságos, olyan mint az Apple-nek az iTunes.

2012. aug. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösziiii!!!! :)
2012. aug. 16. 20:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!