Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor one touch telefonról...

Telenor one touch telefonról valahogy le lehet venni a fényképező hangját?

Figyelt kérdés
Hiába van lenémítva a telefon, akkor is van hangja.

2012. aug. 16. 00:24
 1/4 anonim válasza:
én úgy hallottam h a rendszermappából ki kell törölni azt a hangot.... nekem is ilyen telóm van és én is nahyon utálom h nem lehet levenni, de nem akarokna telóban elrontani semmit...
2013. jún. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

androidportal.hu/forum/telefonok/alcatel-one-touch-ot-990-fenykepezo-zarhang-kikapcsolas

Ez talán segít :D

Vagy ragazd le a hangszórót cellukszal...

Én be szoktam fogni az ujjammal a hangszórót :D

2013. jún. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
androidportal.hu/forum/telefonok/alcatel-one-touch-ot-990-fenykepezo-zarhang-kikapcsolas
2013. jún. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát sokkal nem lettem okosabb.. Mondjuk jó lenne ha csak ennyi problémája lenne a telefonnak.. :D

Második: Tetszett a ragasztós ötlet, bár azt hiszem akkor már inkább pillanatragasztót kéne a hangszóróba csepegtetni :DXD

2013. jún. 18. 20:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!