Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tab? v Laptop? Nokia n9 v e7?...

Tab? v Laptop? Nokia n9 v e7? az ára nem számit.

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A sorrend nállam! Mivel telefonom van így laptop. Ha van telód akkor szerintem az a leghasznosabb. De amúgy meg a sorrend: laptop, n9, tab, e7
2012. aug. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1: laptop

2: N9

3: E7

2012. aug. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az egyezés NEM szándékos, én is így gondolom.
2012. aug. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
én ugy gondoltam h tablett-et vegyek vagy laptopot.meg nokia n9-et vegyek vagy nokia e7-et.
2012. aug. 14. 22:07
 5/11 anonim ***** válasza:
Laptop + N9 = professional combination
2012. aug. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Eleg fontos, hogy mire hasznalnad a laptopot, ha csak sima bongeszes, akkor a tab is megteszi, sot, sokkal kenyelmesebb..
2012. aug. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Inkább LAPTOP, mint TAB!!


Telefonnál meg inkább a Nokia Lumia 800 v. 900-on, vagy Sony Xperis S-en gondolkozz!

2012. aug. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"sokkal kenyelmesebb.."


hol élsz te ember? sokkal kényelmetlenebb!!! 1000x


tapasztalatból tudom. Nekem volt tab-om. A legrosszabb döntés volt hogy megvettem! Nem szabad venni, csak laptopot. Utána egy Asust vettem és az teljesen jó :-)

2012. aug. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is van tabom es laptopom is, es meg egy jo fajta okostelefonom is. Mindegyiknek megvan a rendeltetese...

A telefonon rogton meg tudok nezni valamit, ha kell, akarhol is vagyok, jatszhatok is rajta, ez ugye mindig keznel van.

A Tabbal kenyelmesen befekszem az agyba, netezek, olvasok rajta, vagy eppen filmet nezek, vagy csak eppen egy youtube videot nezek meg rajta, nem kell mindig bekapcsolni, akarmilyen semmisegert, es kenyelmesen lehet jatszani is rajta, meg talan nagyobb felhasznaloi elmennyel, mint a laptopon az erintes es giroszkop miatt, meg ez ugye konnyebben is mozdithato.

A laptopon meg ugye lehet mindent, csak nehezebb hordozni, meg talan nem is akkora elmeny. Ezen dolgozni szoktam, meg a nagyobb dolgokat intezni.

2012. aug. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
de nekem olyan teló kell amékhez van billentyűzet oldal.
2012. aug. 16. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!