Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy-val nem boldogu...

Samsung Galaxy-val nem boldogulok, help légyszi?

Figyelt kérdés

Most van először okostelefonom (Mini), és pár dologra még nem jöttem rá.

Megmondanátok, hogy

1. a kezdőképernyőről hogy lehet eltávolítani a sok parancsikont,meg a google keresőjét? Arra már rájöttem, h lehet hozzáadni ikonokat, de h vegyem le őket?

2. internetről hogy tudok képet lementeni?

3. hogy lehet ébresztést beállítani?

4. a Menü gombot ha megnyomom, van egy olyan opció, hogy Szerkeszt, az mire jó, h kell használni?

5. a memória mellett még adtak hozzá egy nagyobb kártyát, az adaptert, az mire jó?


Tudom,hülye kérdések... azért köszi előre, ha vki segítene!



2012. aug. 14. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:

1: hagyd rajta az ujjad azt tod mozgatni, és beledobod a kukába

3: nálam riasztás ként van

5: általában az adapter az hogy gépen is meg tod nézni

2012. aug. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

2.Megnyitod a képet->hosszan rányomsz, amíg fel nem ugrik a lehetőségek "tárháza" és kép mentése, vagy letöltése, vagy valami ilyesmi opció lesz, na arra tapizol.

4.Ha a kezdőképernyőn nyomod meg a menüt és ott találod a szerkesztés gombot, akkor ott fogod tudni beállítani, hogy hány kezdőoldalad legyen, háttérképet fogsz tudni beállítani(gondolom), stb.

2012. aug. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gycsbalint ***** válasza:

1. hosszan rányomsz az ikonra amit el akarsz távolítani és lehúzod az eltávolításra.


2. hosszan rányomsz arra a képre amit szeretnél lementeni és nyomj rá a kép mentése ablakra.


3. menü-óra és bal oldalt legallul az első ikonra rámész.


4.az arra szolgál elsőrészt hogy kedved szerint rendezheted az ikonokat az ikonok hosszas lenyomásával, másrészt el tudod távolítani a telepített alkalmazásaidat.


5. azt adaptert azért adták hozzá ha nincs microsd kártyaolvasód de sd olvasód van akkor át tudod vele alakítani.

2012. aug. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a segítséget!

Még azt meg tudnátok mondani, ha több internetes ablak van megnyitva, hogy tudom az egyiket bezárni? Valahogy nem sikerült rájönnöm...

2012. aug. 14. 11:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem galaxy tulaj vagyok, de a pinch to zoomot próbáld ki, hátha így előjön a megnyitott oldalak száma, stb.

A böngészőben csinálj a képernyőn egy olyan mozdulatot a két ujjaddal, mintha valamit meg akarnál csippenteni.Erre lehet előjönnek a megnyitott oldalak, amiket aztán laponként szépen be lehet zárni.

Ha nem, akkor próbáld meg a böngésző menüjét előhívni és keress olyan opciót, hogy open tabs, vagy megnyitott oldalak, stb.


Vagy majd jön egy galaktikus és megmondja, hogy pontosan hogyan is kell.

2012. aug. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!