Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy férhetek hozzá az android...

Hogy férhetek hozzá az androidos telefonom memóriájához?

Figyelt kérdés
Van egy xperia x8 telefonom, amit el szeretnék adni, de személyes képek stb van a telefonon. USB-vel kizárólag a microSD memóriakártyát érem el, astro file manager nevű fájlkezelővel pedig nem találtam meg. Esetleg van valami mód rá, hogy leszedjem ezeket. Vagy akár valami olyan memória formázás, hogy megmarad az op. rendszer? Csak mert elég sok változtatást csináltam a megjelenésében, és úgy akarom eladni mintha gyári lenne. A válaszokat előre is köszönöm.

2012. aug. 13. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha még nem cseréltél romot, próbáld meg a Beállítások menüben a Gyári beállítások visszaállítását.
2012. aug. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oké köszi, és a képeket / videókat hogyan kaparinthatom meg?
2012. aug. 14. 00:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem Blade-m, meg Skate-m van, ezek egyike sem ment képeket a telefon saját memóriájába, mind az SD kártyán van. Úgyhogy nem tudom...
2012. aug. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azok a képek amikhez hozzá szeretnél férni egész véletlenül nem kameraképek? Mert azok a kártyán a dcim mappába vannak.

Androidnál ilyen jellegű dolgok nem kerülhetnek a belső memóriába. Az csak az alkalmazásoknak van fenntartva.

2012. aug. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Telefonon biztosan nincsenek képek stb.


Rakd újra a gyári rendszert és kész:


[link]

2012. aug. 14. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha az adott link alapján újra rakom a rendszert, akkor minden eltűnik róla, és csak az alap lesz? Olyanra gondolok mint képek, alkalmazások stb...
2012. aug. 14. 10:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden eltûnik ês gyári rendszer lesz rajta, mintha most vetted volna újonnan.
2012. aug. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi
2012. aug. 14. 11:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!