Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3-mat szeretné...

Samsung Galaxy S3-mat szeretnék! Hogyan?

Figyelt kérdés

Nem dolgozom mert még tanulok, és nagyon szeretnék ilyen telefont (ez az álmom)!

Hogyan juthatok ilyenhez hozzá ? :'((((((


2012. aug. 13. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Gyűjtesz pénzt és megveszed.
2012. aug. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vársz 3 évet és megveszed használtan. Amúgy részvétem, hogy pont ez a legnagyobb álmod...
2012. aug. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél fel hitelt, ahogy azt a fogyasztói társadalom elvárja.

:P

Amúgy elég szar lehet neked, ha egy telefon az álmod...

2012. aug. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

most ne úgy vegyétek hogy az egész élet nem érdekel mert az S3-om az álmom!

Hanem nagyon szeretem az okostelefonokat és egy ilyet szeretnék!

Csak nekem ez nem fog megadatni........

2012. aug. 13. 19:47
 5/10 anonim ***** válasza:
rossz álom...azért, mert ezt reklámozzák, nem úgy, mint a HTC One X-et, nem jó annyira. Egyébként én sem dolgozok, mégis iPhone-om van. Nem azért, mert apu megvette, nem is 1 telefonom volt idáig, szerencsésen amit megvettem olcsóbban, drágábbért el tudtam cserélgetni. Nem hozzáértő emberek mindig lesznek..:D
2012. aug. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnéd az okostelefonokat, értenél is hozzájuk, és nem S3-at akarnál... Te csak bedőltél a reklámoknak.
2012. aug. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem azért mondták, hogy azért részvétel, mert nincs életed, hanem azért mert nem olyan jó telefon, vagyis jó, de ennyiért van jobb is.
2012. aug. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyébként a kérdésre visszatérve, nyalizz be apucinak, hogy jó leszel, jó bizid lesz, így talán lesz esélyed.
2012. aug. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

én nem ilyen vagyok hogy majd apu megveszi, akkor nem is használnám mert egyszerűen annak örülök amit én magamnak szerzek meg (főleg ha ilyen nagy pénzekről van szó).


Értek a telefonokhoz, reklámokat nem is nézek, de nekem még egy 50-60 ezer értékű okostelefon sem elérhető!

Sokszor látok jó telefonokat olyan emberek kezében akiknek fingjuk sincs hozzá, én aki nagyon szeretnék egy ilyet,, nekem nincs :'(

2012. aug. 13. 20:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak megnyugtatásul... Az elkövetkező években, ha már netán dolgozni is fogsz, akkor is igen sokszor fogsz látni olyan dolgokat másoknál, ami neked szinte elérhetetlen lesz. Most a telefon az álmod, de az évek múlásával kissé több lesz azoknak a dolgoknak a sora, amelyeket szeretnél magadénak tudni, de kicsi lesz az esélye, hogy neked is legyen valaha.
2012. aug. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!