Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok nekem segíteni?

Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Nokia Lumia 610-es mobilom van és nem tudom hogyan működik a bluetooth,köze van a Zune alkalmazáshoz?? A válaszokat előre is köszönöm!

2012. aug. 13. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérlek szépen, unlock nélkül úgy működik, hogy sehogy.Max névjegy küldözgetésre jó.
2012. aug. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezzel nem túl sokat segítettél,de azért köszi. Nekem ez az első telefonom és a családban senkinek sem így működik,mint az enyém,sőt az ismerőseim körében sem tudok senkiről akinek ilyen kóddal működne az egész,nem értem ez mire jó...
2012. aug. 13. 22:08
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez úgy van, mint az iPhone-nál.Habár van bluetooth, mégsem lehet úgy használni, mint más telóknál a megszokott módon.Nem lehet képeket, zenét küldeni-fogadni, más telefonok nem is látják.Van, de mégsincs.Autós kihangosítóval elvileg működik, tehát a kommunikációval nincsen gáz, névjegyeket lehet bluetooth-szal szinkronizálni, csak épp a többi "funkció" van szoftveresen lezárva.Mint az iPhone-nál.Az iPhoneoknál erre gyógyír a jailbreak, amivel felnyitják/feltörik a szoftvert és onnantól kezdve van lehetőség a bluetooth-t úgy használni, ahogy azt a korábbi telefonoknál, vagy más telefonoknál megszokta az ember, na a windows phone esetén ezt Unlock-nak nevezik.


Most gyorsan utánakeresve semmi "házi" módszert nem találtam az unlockra a 610-es esetén, egyelőre csak a Chevron unlockot tudom ajánlani, ha annyira kell ez a funkció.


[link]


Ez 9, vagy 10 dollár/kód/telefon egy életre.Tehát 9, vagy 10(majd az oldalon pontosan le lesz írva) dollárt fizetsz a Chevron labs-nak, kapsz egy kódot, amit egyszer tudsz felhasználni egyetlen telefonhoz, de az a teló élete végéig megmarad.Az oldalon szépen step-by-step le van írva, hogy mit mikor hogyan kell csinálni.


Ha valaki időközben(vagy én) találok valami kevésbé legális, házi módszert, akkor küldöm a linket ide.


Előnye a chevron unlocknak: gari marad, hivatalos/legális/mindig megmarad.Hátránya, hogy 9-10 dodó.


Ha van házi módszer, akkor az előnye az, hogy teljesen ingyenes, hátránya, hogy nem biztos, hogy sikerül, előfordulhat, hogy a módszer kitéglázza a telót(totál, használhatatlanul gallyra vágja), nem biztos, hogy megmarad, és a garinak is búcsút lehet vele mondani.


Én szerintem önmagában a BT megszokott használata nem ér meg cirka 2000 ft-ot.

2012. aug. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,nagyon sokat segítettél,bár ez nem túl jó hír,a bluetooth szerintem egy alapfunkció főleg a mai okostelóknál...ezt kár hogy nem tudtam azelőtt...és az összes windos phoneos telónál ez a helyzet,pl. a 710-el is? Eddig semmi gondom nem volt ezzel a telefonnal,de ez nagyon nem tetszik.
2012. aug. 14. 10:39
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez a helyzet az összes nem jailbreakelt iPhone-nal, és az összes eddig kidobott wp7-es telóval:


LG Optimus 7, 7pro, Samsung omnia 7, focus, focus s, omnia m, zte tania, dell venue pro, htc hd7, mozart, surround, titan, radar, nokia lumia 610, 710, 800, 900, plusz amit kifelejtettem.

Gyárilag van lekorlátozva, unlock után úgy használható a BT is, mint ahogy megszoktad.Ugyanígy külső háttértárolóként is csak akkor ismeri fel, és külsős alkalmazásokat is csak akkor lehet feltelepíteni rá, stbstb.


Na igen, sokan benézik, hogy vakon vesznek egy WP7-es telót, mert szép és dizájnos, csak azzal nincsenek tisztában, hogy mit lehet, vagy épp mit nem lehet a telóval csinálni úgy, mint más telefonoknál.

Ez a zárt op.rendszer hátránya.Előnye meg a stabilitás.

De szerintem Bluetooth fájlküldés nélkül is lehet élni.Azóta nem használom, amióta okostelót használok és nem is hiányzik.

2012. aug. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy meg lehet BT nélkül is élni,de csomó számot át tudtak volna küldeni nekem,meg képeket..videókat,szóval sok mindent.Egyébként én nem csak azért választottam mert szép és dizájnos,hanem mert meg volt benne minden,ami nekem kellett,nagyon tetszik az hogy milyen szép képeket és videókat készít,a 6GB-s memóriája,az elején még furcsa volt,de most már a Zunet is megszerettem,a Microsoft Office stb. Láttam h van BTa,de álmomban sem gondoltam volna h így működik,őszintén szólva nem tudtam h ilyen is van,úgyhogy ez volt az utolsó aminek utána néztem volna. De ettől függetlenül nem bántam meg h ezt a mobilt választottam,mert sok mindenben meg jobb az egyszerűbb Androidos telóknál,viszont legalább tudom,hogy ha legközelebb mobilt veszek minek nézzek még utána feltétlenül. Köszi mindent!
2012. aug. 14. 18:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyébként a nem bővíthető belső memória mellé van egy 5GB-os skydrive tárhely is a LiveID-dhez csatolva, ugye tudod?Ha van mobilneted és bármikor el tudod azt érni, akkor azon is tárolhatsz zenéket, képeket, dokumentumokat, stb, amit mobilnettel bármikor el is érhetsz telóról és gépről is.A Zune-t meg igen, kicsit szokni kell, de gyorsan bele lehet rázódni.
2012. aug. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Őszinte leszek:nem tudtam,úgyhogy megint csak azt tudom írni,hogy köszönöm,nagyon!:)
2012. aug. 15. 01:59
 9/9 anonim válasza:
Szia! Szintén ebben a cipőben járok...Ráadásul valamiért ne sikerül megcsinálnom a zune alkalmazást, úgyhogy egy zeném nincs... neked sikerült a zune??
2012. aug. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!