Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S5230 telefonom csak a gombsor...

S5230 telefonom csak a gombsora reagál. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Nem esett le és nem buheráltam. Az érintője nem reagál semmire. Egyik napról a másikra nem reagál. Mi lehet a hibája?
2012. aug. 13. 16:41
 1/5 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen az én S5230-asommal, érintőképernyő hiba :S El kell vinni szervizbe, mi elvittük és ott megcsinálták, de lehet ,hogy jobban jársz egy új telefonnal, mert kb ugyanannyiba kerül majd :/
2012. aug. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
azt a telefont kukába ki kell dobni, még ha zsír új is..
2012. aug. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Visszatérő szériahiba.Idővel a cserélt digitizer is elszállna, és ahogy az első mondta, ha már nincs rá garancia, akkor többe lesz a javítás, mint amennyit ér a teló.

Én azt javaslom, hogy vegyél egy másik telót.Mivel nem okosteló, és ha nincs okostelóra szükséged, jobban jársz akár egy mezei numpados telóval is.

2012. aug. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én már szétszedtem azzal nincs gond. Vennék rá valamelyik internetes aukcion 1500ft körül egy érintőt. Azzal úgy müködne? Ha igen körülbelül mennyit?
2012. aug. 13. 17:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha magad tudod javítani, akkor nincs gáz, viszont, hogy meddig működne az jó kérdés.A tapasztalatok alapján idővel az új digitizer is elszáll.2 hónap-2 év, passz, erre nincs általános recept, hogy meddig húzza az újjal.
2012. aug. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!