Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia mini pro megéri?

Xperia mini pro megéri?

Figyelt kérdés
Új telefont szeretnék vásárolni, az xperia mini pro-t néztem ki, de nemigazán tudom, hogy megéri-e megvenni, a hardvere mennyire elég manapság? Lehet rajta normálisan netezni/játszani? Nem szeretnék 1-1,5 éven belül megint újat venni. Vagy inkább nevezzek be egy drágábbra? galaxy ace 2 a másik telefon amit kinéztem, de nemigazán akarok több pénzt kiadni rá :D

2012. aug. 13. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Megéri, fut rajta minden. Jó lesz még 2 év múlva is.
2012. aug. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A mini pro az kezd már kifutó lenni, a hardvere még elégnek elég, de mint minden elektronikai termék ez is igengyorsan elavul.

Az Ace 2, meg kb. 2x annyiba kerül mint a mini pro, két magos, bővíthető, ez már modernebb, valamivel jobban meg is éri. Akkor ott vannak még a kétmagos xperiák ami kb. hasonló áron vannak mint az Ace 2 és ugyanaz a hardver is van bennük.

2012. aug. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A mini pro az a legjobb a kategóriájában, ha meg többet akarsz rá áldozni, akkor ne ace2-t vegyél, mert az nem éri meg az árát, vegyél ugyan annyiért xperia U-t, vagy sola-t, mert azok sokkal jobbak.
2012. aug. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

az új xperiakkal az a problémám, hogy nem bővíthető a memóriájuk, ráadásul eltörném a kezét annak aki az aljára tervezte azt a villogó csíkot :D

am köszi a válaszokat, zöldeztem mindenkinek

2012. aug. 13. 14:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Neked találták ki az Xperia Sola nevű mobilt. De nem tudom, az ára mennyire jelent gondot.
2012. aug. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A Sola tényleg jobban megérné az árát mint az ace2.
2012. aug. 14. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szonjus válasza:
Nekem jó volt a mini pro, amíg el nem lopták :D a zenelejátszóját nem szerettem annyira, meg néha nehéz volt beállítanom dolgokat rajta (pl. üzenet központ száma), de ezt betudtam annak, hogy addig csak Nokiáim voltak... De nekem nem volt más gondom vele. Mondjuk én nem is akartam tőle túl sokat. Netezni, játszani, zenét hallgatni, fényképezni tudtam vele, talán a hangszórója kicsit halk volt nekem.
2012. aug. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a sola drágább és nemigazán látom h miben jobb, leszámítva azt a +200mhz-et processzorban, ráadásul ennek sem bovitheto a memoriaja (5gb a gsmarena.com szerint), ha ennyi penzt kiadok egy telefonert, azt azert mar elvarnam, h vagy legyen bovitheto vagy legyen boven memoria
2012. aug. 15. 23:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem te rossz telefont nézel. A Sola processzora dupla olyan erős mint a mini pro processzora, mivel a Solában 2 magos 1ghz-s van a mini pro-ban pedig csak szimplamagos. És a memóriája is bővíthető. Aminek nem bővíthető, az az Xperia U.
2012. aug. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
jah nem irtam, de most az ace2re gondoltam, nem a mini prora, memoriat meg akk elneztem
2012. aug. 16. 00:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!