Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok a gépemről az...

Hogyan tudok a gépemről az iPhonemra nezét küldeni?

Figyelt kérdés
iTunes van a gépen, de nemtudom hogyan tudom elküldeni a telefonra a zenéket. Légysziii válaszokat:D
2012. aug. 12. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Elküldeni nem tudod szerintem csak adat kábellel rá rakni. Az itunesba rámész arra hogy music (Baloldalon felvannak sorolva hogy video,music,podcats stb.) na ott rámész a musicra ott bal felső sarokban file-add files és ott hozzá adod a zenéket akkor hozzá adja. Ésmost csatlakoztatod az iphone-t megfogjelenni itunes-ba bal oldalon szélén középtájt na arra rákattintasz ott felül megkeresed azthogy music és jobb alsó sarokba rámész arra hogy sync. elkezd tölteni egy csíkot középen fent ha az kész akkor menézed hogy rajta vane és kész. Nekem ipod touchom van és azon igy kell. remélem segitettem és bocs ha nem érthető.
2012. aug. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megpróbálkozok mindenképp köszönöm:))
2012. aug. 12. 21:37
 3/4 A kérdező kommentje:
De nekem amúgy nincs külön music hanem könyvtár, podcasts, videos, party shuffle, radio, music store, és a többi album
2012. aug. 12. 21:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom nekem a könyvtárban az első a music. vagyis nekem magyar verzió van meg és zenének írja.
2012. aug. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!