Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meddig kell tölteni?

Meddig kell tölteni?

Figyelt kérdés
Hali, tegnap lett új telefonom, Samsung Galaxy S Advance. Régen úgy volt, hogy teljesen lekellett meríteni, azután pedig 16 órát tölteni folyamatosan. Ez most is ígyvan? 16 óráig kell tölteni, hogy ne romoljon el az aksija, vagy elég csak teljesen feltölteni? Az útmutatóban nem írta, hogy sokáig kellene tölteni, viszont megkérdezem, mert megerősítést kapni :D

2012. aug. 11. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Le fognak hurrogni engem piszkosul, de AJÁNLOTT a legjobb kapacitás eléréséhez 3* teljesen (mondjuk estétől reggelig és nem a PC USB portjáról) feltölteni és azt követően lemeríteni.

Ennyi..

Bárki, bármit ír, nem fogok hozzászólni (hogy ma már ezt nem kell, mert LiIon, ez nem olyan stb.)

Amit javaslok NEM KERÜL SEMMIBE, miért ne lehetne megtenni?

2012. aug. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Helo!Kedves kérdező a régebbi telefonokat azért kellett sokáig tölteni mert az akkumulátort ki kellett sütni.A mostaniaknál ez általában már nincsen így.Legalábbis a legtöbb esetben.Biztos választ nem tudok írni,de véleményem szerint ennél már nem kell!Főleg ha nem írta a használati utasítás sem!
2012. aug. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld mindkettőtöknek de azért én kíváncsi lennék több ember véleményére is :D
2012. aug. 11. 15:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyan mi értelme van egész nap a töltőn hagyni, amikor amúgy lekapcsol a töltő, amikor feltöltődött az aksi. Ha bekapcsolva tölti az ember, akkor egyértelmű, hogy időnként rátölt, mert használva van az aksi.
2012. aug. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"egész nap a töltőn hagyni"

1.Én azt mondtam, estétől reggelig, amikor úgyse használod.

2. Te csak a töltésről szóltál, én meg komplett töltő/kisütő ciklusról. A lemerítés is része a procedúrának.

3. Az hogy a folyamatos töltés végén lekapcsol a töltő, (azt jelzi, hogy nem tölt már) nem ugyanaz, mintha kihúzom a töltőcsatlakozót. Nem "hagyja teljesen magára" az akksit, van továbbra is kapcsolat..

(Amúgy nem értem ezt vehemens hozzáállást, hogy minek stb-stb. Amit javasolnak és amit írok, SEMMIFÉLE kényelmetlenséggel, használati korlátozással nem jár, miért ne lehetne megtenni?)

2012. aug. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!