Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Összement a telefonom képernyő...

Összement a telefonom képernyő része, mind a 4 oldalt fekete kb 1-1 mm. Mitől lehet es? (Samsung galaxy s)

Figyelt kérdés

hali

samsung galaxy s telóm van

leefagyott kcisit majd összeugrott a képernyője kb 1-1 mm-rel mitől lehet ez? vissza tudom állítani?



2012. aug. 10. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem hallotam. Ki-Be kapcsolás? Hard reset?
2012. aug. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ki bekapcsolás nemsegít...hard resetet nempróbáltam
2012. aug. 10. 23:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit csináltál amikor ez történt? Valószínű hogy valami módosítást akartál végezni a telefonon, amihez nem értettél túlságosan és átállítottad a DPI-t. 2 dolgot csinálhatsz: elviszeg szervízbe, vagy rootolod és megoldod magad a DPI átírást (ha rootolva van, garanciális szervizet hagyhatod is mert nem fogadják el)
2012. aug. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak megnyomtam a home hombot és ennyire összeakadt a rendszer :S szervíz lesz belőle, nem rootolt telefon...
2012. aug. 12. 23:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!