Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem jó a wifim? (többi...

Miért nem jó a wifim? (többi lent)

Figyelt kérdés
Minden hálózatot érzékel,csak a saját otthoninkat nem ...Samsung Galaxy Gio-m van,a router pedig TL-WR340gd.Már olvastam sokféle megoldást,de sajnos nem tudok rajtuk kiigazodni.

2012. aug. 10. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
A "nem érzékeli" azt jelenti, hogy nem írja ki a nevét? Lehet, hogy ki van kapcsolva az SSID Broadcast.
2012. aug. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Úgy is be lehet állítani a routert hogy keresni ne lehessen rá. Esetleg lehet hogy a tiéd is ilyen.

Add meg manuálisan a hálózat nevét + a jelszót. Ha más hálózatot megtalál, akkor valószínűleg nem a telefonod rossz.

2012. aug. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, ugyanazt írtam, csak másképp. :)

Amúgy be lett állítva rendesen a wifi router?

Első voltam.

2012. aug. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Be van pipálva pedig az SSID, illetve jelszóval nincs védve.

Szerintem be van állítva jól mivel számítógépre adja a netet. :(

De azért kösz a válaszokat! :)

2012. aug. 10. 14:28
 5/9 anonim ***** válasza:

"Szerintem be van állítva jól mivel számítógépre adja a netet."


De az szerintem nem wifi, hanem vezetékes. A wifi részt nézd át a router leírása alapján, vagy neten is sok konkrét segítség van.

2012. aug. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a wifi rádiót, tehát magát az adást is engedélyezni kell. Valahol az SSID Broadcasting beállítás környékén lesz az is.
2012. aug. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

[link]

ez a beállítás egy része..

Igen van vezetékes net is,de van amelyik a routerről tplink segítségével veszi a netet.

2012. aug. 10. 15:10
 8/9 anonim ***** válasza:

Mode: A telefon valószínűleg ismeri a 11g-t is, de azért állíts valami kevert módot.


Lent pedig engedélyezd a titkosítást (wireless security), mert lehet, hogy már most is lopják a netedet. :)

WEP helyett majd WPA2 legyen.

2012. aug. 11. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már megoldódott,csak a router firmwarét kellett frissíteni, mert elég régi verzió volt rajta. :-)
2012. aug. 30. 11:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!