Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri most kétmagos telefont...

Megéri most kétmagos telefont venni?

Figyelt kérdés
Egyre több négymagos telefon jön ki és attól félek, hogy már kevés lesz. Xperia S-t néztem ki. Jó lenne, ha vagy két-három évig elég lenne.
2012. aug. 9. 22:26
 1/5 anonim válasza:

Két év nagyon sok idő, főleg telefonos szemmel. Egy Galaxy S3 még kb pont két évig lesz az aktív telefonok között, lásd az első Galaxy S széria, ami mostanra fut ki teljesen, és két éve jelent meg.


Ha fontosak a frissítések akkor érdemes Google referencia készüléket venni, mint pl. a Galaxy Nexus. Az biztosan frissülni fog még egy darabig, és csak két magos.

2012. aug. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha odafigyelsz, hogy milyen kétmagosat veszel, akkor igen.


Pl. a HTC One S szintetikus tesztekben a maga 2magos Snapdagon S4-es chipsetével a legtöbb szintetikus tesztben veri a One X-et és az S3-at is, tehát elviekben erősebb és gyorsabb.Erre a hsz-re nyilván fel fogja kapni sok hozzászóló a fejét, hogy ez persze nem így van, majd jönnek a benchmark huszárok, akik az ellenkezőjét mondják, mert az antutu, smatbech és linpack eredményekre verik a bránert és ez alapján ajánlanak telefont, a One S két magos hardvere, vagy akár az Xperia S két magos hardvere van olyan erős, mint egy négy magos teló.

Bár ezek hiába négy magosak, a Tegra3-as chipseten kívül más 4 magos hardvernek nincs értelme.A tegra3-nál is csak a Tegrazone-os játékok használják ki a 4 magot, egyébként meg általános felhasználás mellett 1, max. 2 mag működik aktívan.A másik.Mire lesznek olyan appok, amit kifejezetten 4+ magra írnak, addigra a One X és az S3 60-70 ezer forint lesz kb, és lesznek helyettük majd 5-6-7 magosak, stb.


Szvsz. az Xperia S, vagy akár a One S is bőven megéri, habár három év múlva már olyan szinten lesznek kb. az akkori telókhoz és igényekhez képest, mint most a Galaxy Gio pl.1-2 évig viszont még elég lesz az a hardver, amivel fel vannak vértezve.

2012. aug. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elírásokért elnézést, csak telóról írtam ezt a kisebb regényt.
2012. aug. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem akkor megéri xperia st venni. Köszönöm a válaszokat.
2012. aug. 10. 08:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is megéri venni, jó telefon, olyan 1-2 évig jó lessz.
2012. aug. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!