Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy ace telefonon...

Samsung galaxy ace telefonon hogy tudom "átállítani" az adroidot?

Figyelt kérdés
Nem nagyon vagyok jártas ilyenekben, de most néztem, hogy a telefonomon android 2.2.1 van. Hogy lehetne rátenni 2.3.5-öt? Vagy lehetséges ez egyáltalán? Néztem itt a kérdéseket, de nekem minden kínai... Ha meg lehet változtatni, hogy ne android 2.2.1 legyen rajta, akkor hogyan, és az miért jó, meg mi többet tud majd a telefonom? És még valami... az eddig mentett adatok (programok, ilyenek) elvesznek akkor?
2012. aug. 9. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Ott a KIES, az felteszi neked a legfrissebb hivatalos szoftvert. Vagy ha akadékoskodna akkor a samfirmware.com-ról leszeded a romot és odinnal teszed fel.

A frissebb rendszerben van pár újítás, még ha nem is mind olyan lényeges vagy észrevehetők, de van. Az adatok meg el fognak veszni, épp ezért célszerű csinálni egy biztonsági mentést.

2012. aug. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon keveset tudsz a kérdésed alapján .Ne kezdj hozzá. Vagy keresel hozzáértőt, vagy, ha garanciális a telód még, a szervízben frissítik.
2012. aug. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző: Azért van a KIES hogy még a legjobban hozzá nem értők is tudják a telefont frissíteni.
2012. aug. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor pontosítok....

ha nem megy a KIES........

2012. aug. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És hogyha ez meg lesz csinálva, akkor minden elveszik? Telefonszámok, minden?
2012. aug. 9. 14:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a telefonszámok a sim kártyára vagy a Google fiókodba van mentve akkor nem veszik el. A belső memóriáról minden elveszik illetve a telepített alkalmazások is elvesznek. Az SD kártyán viszont minden megmarad.
2012. aug. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!