Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Optimus 4X HD vagy HTC One X?

LG Optimus 4X HD vagy HTC One X?

Figyelt kérdés
melyik a jobb és MIÉRT??
2012. aug. 8. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:

en a 4x-et mondom.sok kulonbseg nincs kozottuk mind a 2 tegra3,1gb ram,8mp kamera,hd kijelzo.


a kulonbseg gyakorlatila csak a ui. ezt neked kell eldontened h melyik jon be.en a htc senserol azt hallottam h sok ramot eszik es hamarabb merul.


amugy azert 4x mert nekem a htc tul vekony+ az lgnek nagyon szep.a hatlapja:)

2012. aug. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Cloofer ***** válasza:
HTC One X, mert jobb anyaghasználat, Sense felület és jobb kijelző :PP
2012. aug. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Cloofer ***** válasza:
Igazából a 4X-ben 2GB Ram van, de ezt kompenzálja a HTC UI-ja elhiheted.
2012. aug. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Engem az ilyen UI mint pl a Sense meg az LG nem érdekel mert úgy is Launchert fogok használni. ÉS így?
2012. aug. 8. 22:17
 5/8 Cloofer ***** válasza:
htc
2012. aug. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
HTC a jobb anyaghasználat és a jobb támogatás miatt. Az LG sokaknál eljátszotta a bizalmat szoftverfrissítés terén.
2012. aug. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A HTC-nek durva memoriaproblemai vannak. Sajnos tapasztalatbol beszelek :(
2012. aug. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jelentős különbség nincs köztük, inkább csak annyit dönts el melyik tetszik jobban és azt vedd! :)


Ami különbség:


HTC: Jó anyaghasználat, Sense, és a HTC minőségibb mint az LG, viszont gyenge az akkumulátor.

LG: Szebb kijelző, nagyobb akumulátor, de az android frissítések nagyon nehézkesek az LG-nél.


Én egyébként én az 4X-et venném, ami olcsóbb mint a HOX és ugyanazt nyújtja.

2012. aug. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!