Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek van Samsung Galaxy Ace...

Akinek van Samsung Galaxy Ace 2-je, írna róla pár sort, hogy milyen?

Figyelt kérdés
Érdekelne egy pár olyan ember véleménye a készülékről akinek az is van... Előre is köszönöm!

2012. aug. 8. 17:34
 1/1 ddnalor válasza:

Szia!

Én most vettem 2 napja.

Én meg vagyok vele elégedve. Kijelzője szép.

Hardverek jók . proci ugyan az van bent mint xperia solában és az u ban. Rootolás után lehet emeleni 1,2 ghz re, Sajnos még egyenlőre nem rootolható, 2.3.6 rendszer fut rajta, úgy olvastam hogy ez nem ismeri a 2 magos procit. Aztán nem tudom mert egyáltalán nem akad a rendszer gyorsan fut minden. Majd jön rá 4.0 frissítés. Kamerától féltem mert arról is írtak olyat hogy rossz fényviszonyoknál az átlagosnál rosszabbul teljesít. Én csináltam vele fotókat a padláson teljes sötétben, 3 méter távolságból szerintem a led vakuval jó kékeket csinált. Kültéren szürkületbe távoli képek nyilván nem olyan jók. De szerintem a felső kategóriás telók se csinálnak sokkal jobbat.

Igaz én unom a formáját mert ez előtt is samsungom volt és olyan snassz semmi extra nincs rajta. Xperia solát nézegettem az tetszik meg újdonság lett volna , de végül ez mellett döntöttem.

2012. aug. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!