Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet húzni a procin...

Hogyan lehet húzni a procin és a ramon andoridon?

Figyelt kérdés
galaxy y-om van rootoltam és 2.3.6 os rendszer van rajta van superuser is rajta de nem tudom sehol se húzni a procit ! valakinek ötlet?

2012. aug. 8. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Önmagában a rootolással nem kapsz extraként egy procihúzó beállítást. Kellene egy kernel ami támogatja ezt, meg kell egy alkalmazás amivel be is tudod állítani az órajelet. De egy ilyen elavult processzortól nem igazán lehet nagy teljesítmény növekedést elérni, ezért szerintem fölösleges. Jobb nem lesz.
2012. aug. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt nyálazd át, de és sokat nem várnék el attól a Broadcom chipsettől.Lehet így is csonton jár.


Az olcsóság ára az, hogy a hardver is alsókategóriás szemét benne, esetenként még max.-ra is húzza a gyártó a cpu órajelét.

A Samu legalábbis megtette a Gio-nál és a Ace-nél, habár minik is vannak videókon 900 MHz-re húzva, ezek qualcomm chipsetesek.

Ettől a broadcom-tól túl sokat nem várnék a helyedben, olvasd át az xda-s fórumot.

2012. aug. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!