Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet navigálós GPS programot...

Lehet navigálós GPS programot letölteni blackberry bold 9000re?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nemrég vettem egy blackberry bold 9000-et.GPS-t szeretnék telepíteni rá de az android után ez kicsit kínai.

Google maps tökéletes lenne de nem tudom honnan szedjek rá.

Köszönöm előre is.



2012. aug. 8. 00:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Google to phone. Ezt az Appworldben régen nem találtam most meg már nem tudom benn van e de a legbiztosabb ha böngészőn keresztül csinálod. Vagyis elindítod a böngészőt és a googleban rákeresel így.


Ki fogja dobni (ha mögé írod hogy blackberry lehet egyszerűbb is lesz) lesz egy választó menüd ahol a google különféle szolgáltatásaihoz a komponenseket felpakolhatod szépen.

A google térkép remekül működik, még beta labs is van rá (az android mellett csak Blackberryre van labs) viszont sajnos a prechacheable map area szolgáltatás nem érhető el még csak androidon. Erre remélem nem kell sokat várni.


A blackberry nem túl erős offline GPS-ben. A Trackbuddyt ajánlották régen rá sokan, nekem nem sikerült összehozni egyik blackberrymre sem eddig, ahogy a többi hasonló térképszolgáltatást sem.

Ha van BIS-ed azon keresztül kapod a BBmap szolgáltatást (azt hiszem ez nincs máshogy)

Ez nem lenne rosz de megint csak a folytonos adatkapcsolat (BIS tömörítéssel ez nem sok igaz de ha azt veszed hogy egy Symbianra letöltött bármilyen navi program ingyen csinálja ugyanezt akkor ez a legdrágább legenergiapazarlóbb megoldás(a gps kapcsolat mellett adatkapcsolat is kell folyton) mind közül.)


Szomorú és remélem hamar változik.

2012. aug. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi az infót.

Raktam rá azóta 2 progit.Waze-t és egy másikat.De sajnos offline-ban műholdat nem talált.A menüben is lehet pozíciót frissíteni ott se.

Eddíg androidos voltam htc hd2,desire,hd milestone,galaxy-ki stb..Megúntam kicsit a droidot,a blackberry megfogott de ez a gps meg wifi problémákkal kicsit lelombozott a dolog.Köszi az infót :)Talán majd egy újabb darabbal beújítok hátha :)

2012. aug. 9. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!