Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez az aksi problémája lehet?

Ez az aksi problémája lehet?

Figyelt kérdés

Alcatel OT-995 telefonomon azt vettem észre, hogy amint a töltöttség 45% alá ér, elkezd egyre gyorsabban zuhanni, 20% alatt már akár mit is csinálok alíg bír ki pár percet. Ez normális dolog ? 50% fölött nem vettem észre ilyen problémát, de onnantól lefelé egyre gyorsabban zuhan.

Ha új aksi kéne, akkor honnan tudok szerezni jó minőségűt ? A gyári 1500mAh-s helyett minimum 2000-resett vennék, vagy az felettit.



2012. aug. 7. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, nekem ZTE Bladem van, és annak az volt a probléma( ott már 100%-tól zuhant), hogy nem töltött fel rendesen. Először csodálkoztam, hogy csak 5%ot töltött egész éjjel. Utána felraktam megint és ugyan 100%ot írt ki, zuhant egyből. Aztán kiderült, hogy a töltőfejjel (asszem így hívják) van baj, ezért nem tölt, csak azt írja ki. Gépről viszont hibátlanul töltött USB-n keresztül.
2012. aug. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az én töltőm úgy néz ki, hogy van egy töltő amin van egy USB kimenet, és erre kell rádugni a telefon USB kábelét. Nem értem hogy hogyan lehetne ezzel a baj.
2012. aug. 8. 17:30
 3/3 anonim ***** válasza:
A pontos problémát én se tudom, de próbáld meg gépről tölteni
2012. aug. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!