Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy s 3 jó lesz? Én egy Galaxy s 3 telefont akarok. Nagyon tetszik nekem, de ... Nem tudom, hogy ha van már egy szerződésem , és azt meg hosszabítanánk és még kisze-kusza dolgokkal turáznánk, akkor mennyit hagynának az S III-ból?? Úgy mennyi lenne az ára román pénzben?? (LEJ-ben) Előre is köszi a válaszokat
2012. aug. 7. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Tegnap még Galaxy Note-ot akartál...

És hogy van neked 12 évesen szerződésed?Minek neked egyáltalán 12 évesen S3, vagy akár egy Note?

2012. aug. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, várj egy-két hónapot a döntéssel, hiszen mindjárt jön az iPhone 5, érdemes azt is megnézni, hátha jobban tetszik, ha meg nem, akkor majd megveszed az S3-at.
2012. aug. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lejben kb 2000
2012. aug. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2012. aug. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem képzeld egyáltalán nem unom! Azért nem, mert a szüleim nagyon megfontoltan vesznek nekem telefont.. Ez lenne az első.. És valószínüleg 16-18 végéig az UTOLSÓ...Ezért próbálok minél több kérdést feltenni.. És tegnap véletlenül Note-ot írtam.. Ezért tettem fel újabb kérdést. És az első kérdésemet azért nem tartottam jónak, és írtam ki újat, mert nem írtam oda, hogy SZERZŐDÉS-sel.. De ez az a kérdés amit megakartam kérdezni.. És ne szóljatok le légyszives+köszi!
2012. aug. 8. 07:28
 6/8 A kérdező kommentje:
Jha és köszönöm 16.49 a választ..nagyon kedves vagy hogy te a kérdésemre válaszoltál, és nem oltogattál..
2012. aug. 8. 07:39
 7/8 anonim válasza:
nem oltogatás akar lenni, csak tanács. első telefonnak ne SIII-at akarj. ezek a telók nem olyanok mint a régiek nem birnak ki 4-5évet. 2-3 év és végük. ha azt akarod h 16-17-18éves korodig kibírja, ne okostelefont vegyél. csak egy tanács.
2012. aug. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mostmár mind1 mert samsung galaxy ace la fleurt vettem.
2012. aug. 22. 15:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!