Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » "A hívott szám jelenleg nem...

"A hívott szám jelenleg nem kapcsolható. Kérjük ismételje meg hívását később! "?

Figyelt kérdés
Ez mit jelent? Nagyon aggódok amiért nem tudom elérni az illetőt, és nem tudom, hogy most miért ezt hallom, ha hívást kezdeményezek. Eddig ha lemerült, nem ezt a hangüzenetet hallottam. Kérem segítsetek! :(

2012. aug. 7. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A SIM kártya nincs hálózaton. Ez azt jelenti, hogy lemerült/flight módban van a telefonja/ki van kapcsolva/ahol épp tartózkodik, nincs térerő.
2012. aug. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! Ez egy kicsit megnyugtatott, remélem tényleg nincsen semmi komolyabb probléma! :)
2012. aug. 7. 13:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak lemerült. :)
2012. aug. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is ebben reménykedek, de nem tartom túl valószínűnek mert akkor (ahogy fent is említettem) nem ezt szokta mondani az automata hang. Azért köszönöm a megértő válaszokat.
2012. aug. 7. 14:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!