Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan is működik a Viber...

Anyám Lánya kérdése:

Hogyan is működik a Viber program?

Figyelt kérdés

Androidos telefonom van, és letöltöttem rá a viber alkalmazást. Azt tudom, hogy csak akkor ingyenes a hívás, ha a másik készüléken is rajta van ez az alkalmazás. Előfizetéses a telefonom, és van rajta okos tarifa csomag, amivel korlátlanul internetezek. A barátnőmnek ugyan olyan telója van, mint nekem, és szeretnénk ezen az alkalmazáson keresztül ingyen beszélni. Az ő telefonján most nincs pénz, ezért az internet sem működik. Attól ha felhívom mi tudunk beszélni ? És ingyenes is?


Légyszíves, aki tudja, hogy hogyan működik ez a dolog, részletesen írja már le, mert 1-2 dolog nem világos.

Előre is köszönöm!


2012. aug. 7. 12:06
 1/2 Adri baba válasza:

csak akkor működik a viber ha mindkettőtök telefonján van internet kapcsolat..

igy sajnos nem

2012. aug. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Adri baba válasza:
Tehát ha te pl küldesz neki egy smst a Viberen elkuldi viszont ő csak akkor kapjameg ha van internet kapcsolata...
2012. aug. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!