Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe fog kerülni a Windows...

Mennyibe fog kerülni a Windows Phone 8?

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát a WP7-et telók megjelenésének idején a telók árából ítélve nem lesznek olcsók.

Főleg, hogy hardveresen is sokkal komolyabbak lesznek, illetve ez megint egy teljesen új OS lesz, és a gyártó nevét is érdemes számba venni.


Ma hajnalban olvastam egy cikket egyébként, hogy a Nokia valamikor az iPhone 5 bejelentése előtt bejelenti egyik-másik wp8-as telóját valamikor szeptemberben.

Egyelőre csak személyes tipp, de nagy eséllyel várható, hogy drágább lesz, mint most a Lumia 900.

Aztán majd a HTC wp8-as telóiról nem is beszélve.

2012. aug. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kár akkor még gyűjthetek
2012. aug. 7. 12:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel a WP8 direct X alapokból építkezik egyrészt, így Direct X kompatibilis hardverrel fogják ezeket a telókat szerelni.Ha jól tudom, a Snapdragon S4-es qualcomm sorozat volt az első ilyen hardver, bár nem is a chipset miatt lesz elsősorban drága.

De ha a Nokia előjön egy 4 magos telóval, vagy egy komolyabb kétmagossal, egy vadiúj OS-sel szerelt telóval, valószínűsíthető a HD felbontás is, szóval az 1280x720-as panel, és egyéb finomságok, könnyen lehet, hogy valahol a OneX, és az S3 nyitóára környékére fogják belőni az árat.


Persze ez csak az én tippem, és a Lumia 900 130-140-es kezdőárából indultam ki.

2012. aug. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megéri?
2012. aug. 7. 13:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!